All You Need Is Love – Reportaż ślubny ze Śląska

Tytuł posta nie jest przypadkowy, a to dlatego, że ta piosenka ma szczególne znaczenie dla Basi i Tomka. Została nawet wybrana na pierwszy taniec, który do standardowych zdecydowanie nie należał. Postawili na żart i dobry humor, którym zarazili gości. Całe zamieszanie miało miejsce w miejscowości Chałupki, skąd można było przespacerować się do naszych czeskich sąsiadów po ich płynne dobra narodowe i inne pamiątki również. Pogoda mimo swoich ostatnich humorów, dopisała po raz kolejny znakomicie, co pozwoliło nam na ogrodowe harce przy okazałym zamku, w którym odbywało się wesele. Wróciłam do domu z masą zdjęć i nowymi znajomościami. Niesamowite jak mało czasem potrzeba czasu, by tak serdecznie polubić obcą osobę. Powrót do domu zapamiętam również na długo, ponieważ odbywał się tuż przed pierwszym meczem naszej reprezentacji i jak początkowo byłam sceptycznie nastawiona, tak radość i wspaniała euro-gorączka dopadła w końcu i mnie.


4 comments on "All You Need Is Love – Reportaż ślubny ze Śląska"

 • klara says:

  jakie piękne zdjęcia. aż się wzruszyłam,przyznaję bez bicia!
  sama chciałabym kiedyś oglądać takie zdjęcia w albumie ze swojego ślubu..piękne naprawdę. podziwiam.

 • kinga says:

  dużo przerabiasz zdjęcia?

 • Sandrita says:

  Piękną fryzurę miała panna Młoda! PIĘKNĄ! Ale niestety… nie przebije nic reportażu z Zielonej Góry, który podbił moje serce! Młodym życzę ogromu szczęścia! 🙂 Pozdrawiam!

  • Olga says:

   Ja też mam w oczach cały czas tamten reportaż 😉 on coś w sobie miał ; – te zdjęcia , – ta skromność , – taka niebanalność , – urzekająca prostota .. mogę wymieniac bez końca 🙂 zachwycił mnie 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment


5 + = 9