Secret Garden – Coodo autumn/winter 2016

Po pierwszej współpracy z Beatą czekałam z utęsknieniem na kolejną okazję do spotkania i wspólnych zdjęć. Jak opowiedziała mi o koncepcji sesji jej najnowszej kolekcji Coodo, a do tego dodała słowa, że mam robić po swojemu i ufa mi w pełni, czułam, że rosną mi skrzydła, na których polecę wysoko i pięknie. Wiedziałam, że będzie dobrze, w końcu to w 100% to co kocham w zdjęciach najbardziej – dziecięca spontaniczność, ciekawość, dzikość, do tego wspaniały produkt, który sam się broni jakością i pięknem w najbardziej zaczarowanym i przyjaznym ogrodzie jaki znam – u Anetki i Stefana z Pokrzywnika 11. Co najważniejsze, to był naprawdę wspaniały dzień z dobrymi ludźmi i toną pozytywnej energii, zdjęcia powstawały lekko, swobodnie i z uśmiechem na ustach.

Na koniec jeszcze muszę i tu podziękować mojemu mężowi Gniewkowi, który dzielnie ogarniał dwójkę naszych synków, żebym ja mogła się dobrze bawić schowana za aparatem.Dziękuję Wam wszystkim za to, że mogliśmy razem stworzyć tę opowieść.

Ubranka pochodzą z najnowszej kolekcji marki Coodo, cudni modele to: Jagódka, Klara, Jeremi i Witek, a sesja odbyła się w zaczarowanym Pokrzywniku 11.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


8 comments on "Secret Garden – Coodo autumn/winter 2016"

 • Gosia says:

  Tak długo zapowiadałaś tę sesję, myślałam, że to potworne oczekiwanie mnie zabije. Było warto czekać! Niesamowite są te zdjęcia! Jak ja bym chciała kiedyś zobaczyć Cię w akcji! Przepięknie!

 • Ann says:

  Podziwiam Pani zdjęcia od dobrego roku.. jest Pani najlepszą z najlepszych i uważam, że drugiej takiej osoby jak Pani po prostu nie ma.. Sama próbuje coś działać, ale niestety coraz bardziej się poddaje…
  .. przerabiając zdjęcie i otwierając je w innych program są zupełnie inne barwy a nawet ostrość.. Głupio jest mi mu to pisać, ale naprawdę nie mam nikogo,kogo mogłabym się o to zapytać…
  Mam nadzieję żę przeczyta to Pani 🙂
  Życzę dalszych sukcesów, bo zdjęcia są niesamowite ..

 • Marta says:

  Jakie to jest śliczne i prawdziwe, pełne miłości i uchwyconych emocji, cudne!

 • Joanna says:

  absolutnie piękne. magia. poleciałaś bardzo wysoko 🙂

 • AGAFAM says:

  Piękne kadry!Czy można wiedzieć jakim obiektywem te wszystkie zbliżenia z rozmytym tłem ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment


1 + 2 =