Ta, która pomaga zrozumieć – Anna Dymek Animal Communicator

Czułam, że Księga Przywołania zamyka bardzo ważny rozdział w moim życiu. Byłam gotowa na następny. Przez kilka pierwszych tygodni po premierze albumu byłam pełna energii do tworzenia dalszych historii. Potem przyszło życie, zmęczenie, codzienność i coś we mnie zgasło. Dobrze mi było na tyle, by zapomnieć o czymś więcej. Potem napisała do mnie Ona, Ania z drugiego końca Polski, która pomaga zrozumieć zwierzęta (jak się okazało i wiele więcej). W liście napisała, że szukała rok odpowiedniej osoby, a potem trafiła na mnie i wiedziała, że tak ma być. Wtedy jeszcze myślałam, że to będzie bardzo ciekawa sesja, nie sądziłam, że będzie to dla mnie zaproszenie do nowego świata. Że mnie wzruszy do łez, napełni magią i otworzy przede mną nowe ścieżki. Magię ma się w sercu, w okruchach ziemi pod paznokciami. Prawdę niosą spojrzenia i milczenie, więź i przestrzeń. Rozmawiała z całym światem dookoła, często bez słów. Słuchała, przede wszystkim tego co czuje w sobie. To jest prawda.

To była dla mnie przepiękna lekcja o szacunku, równouprawnieniu i o tym, że coś nadal dobija się we mnie od środka. Do następnego, Aniu. To było nasze pierwsze, ponowne spotkanie, ale z pewnością nie ostatnie.

animal communicator anita suchocka (1)

animal communicator anita suchocka (2) animal communicator anita suchocka (3) animal communicator anita suchocka (4) animal communicator anita suchocka (5) animal communicator anita suchocka (6) animal communicator anita suchocka (7) animal communicator anita suchocka (8) animal communicator anita suchocka (9) animal communicator anita suchocka (10) animal communicator anita suchocka (11) animal communicator anita suchocka (12) animal communicator anita suchocka (13) animal communicator anita suchocka (14) animal communicator anita suchocka (15) animal communicator anita suchocka (16) animal communicator anita suchocka (17) animal communicator anita suchocka (18) animal communicator anita suchocka (19) animal communicator anita suchocka (20) animal communicator anita suchocka (21) animal communicator anita suchocka (22) animal communicator anita suchocka (23) animal communicator anita suchocka (24) animal communicator anita suchocka (25) animal communicator anita suchocka (26) animal communicator anita suchocka (27) animal communicator anita suchocka (28) animal communicator anita suchocka (29) animal communicator anita suchocka (30) animal communicator anita suchocka (32) animal communicator anita suchocka (33) animal communicator anita suchocka (34) animal communicator anita suchocka (35)

Na zdjęciach: Anna Dymek Animal Communicator


8 comments on "Ta, która pomaga zrozumieć – Anna Dymek Animal Communicator"

 • alicja pietras says:

  Twoje historie głęboko poruszają . dziękuję, że się dzielisz sobą.

 • Monika says:

  Każde zdjęcie przepiękne!!! nie mogę przestać oglądać

 • Kasia says:

  Nawet nie wiem jak wyrazić zachwyt! A poza tym, że jestem oczarowana, nurtuje mnie co to za kamień jajko?

 • Monika says:

  Wzruszam się bardzo oglądając to niezwykle magiczne połączenie świata ludzi przyrody… kiedyś moja 5 letnia córeczka, gdy ja zapytałam po co Bóg stworzył drzewa odpowiedziała mi: mamo, ludzie, zwierzęta i rośliny są tym samym, to tylko inne obrazy – ona wiedziała…. to niezwykle połączenie na Twoich zdjęciach, które uchwyciłeś – zachwyca i kieruje tak mocno do źródła…

  • Anita says:

   A mnie bardzo wzruszyło to o czym mi opowiedziałaś, przepiękna mądra Dziewczynka. Mi kiedyś mój synek ok 4-5letni powiedział, że nasze miasto to jest ogród, domy do drzewa, góry do płot, który nas chroni. Pięknie potrafią patrzeć na świat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment


1 + 4 =